HAKKIMIZDA

Ahşap, doğal maddeler içerisinde en beğenilendir. Yüzyıllardır insanlara konfor ve rahatlığı sunan ahşap; 1989 yılından beri  sektörün öncülüğünü yapan Say Reklam’ın malzeme işleme yetenekleri ile yaratıcı tasarımcılarının elinde yeni bir ifade kazandı; Plaka Mobilya…

Plaka Mobilya; toplu konutlar, oteller, turistik tesisler, AVM’ler, havaalanları, hastaneler ve özel projelerin; mutfak, banyo, kapı ve sabit mobilya üretimini yapmaktadır.  

Türkiye’nin pek çok prestij projesine imza atan Plaka Mobilya,  dünyanın en bilinen markalarının satış noktalarına da üretim yapmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Üretim çeşitliliği, projeler için en efektif çözümler ve esnek proje yönetimi ile  Plaka Mobilya; vizyon olarak  “ mükemmel mekanlar Plaka Mobilya ile
daha mükemmel” ilkesini saptamıştır.

TARİHÇE

1989 yılında İzmir’de kurulmuş olan SAY REKLAMCILIK, kurumsal firmaların görsel iletişim ürünleriyle ilgili ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla
faaliyete geçmiştir.

2000’li yıllara gelindiğinde 20.000 m² üzerine kurulu modern üretim tesislerinde 300’e yakın çalışanıyla, büyük ulusal ve uluslararası firmalara hizmet verir hale gelmiştir.

2007 yılında başlayan ahşap-mobilya yatırımları 2009 yılına kadar sürmüş; bölüm tamamı CNC kontrollü makineler ile donatılmış ve son derece modern bir üretim tesisine dönüştürülmüştür.

2011 yılında ise ahşap-mobilya üretim hattını ayırarak PLAKA FURNITURE CONTRACTING ismi ile mobilya müteahhitliği konusunda markalaşma yolunda ilk adımını atmıştır.

PLAKA MOBİLYA bugün, Kemalpaşa’daki üretim tesislerinde, en son teknolojilerle ve modern bir anlayışla üretim yapmaktadır.

FELSEFEMİZ

SAY-90-(alternatif)

Sizi iyi anlarız!

  • tecrübemiz
  • bilgimiz
  • yeteneklerimiz
  • empatimizle
  • hayallerinizi gerçeğe dönüştürürüz

İşimizi tutkuyla yaparız.